Wojciu/ Luty 20, 2018/ Biznes Internetowy Dla Mniej Wtajemniczonych/ 0 comments

Dlaczego tak uważam, że Biznes Internetowy, to Grall XXi wieku? NIGDY jeszcze nie było tylu możliwości Rozwojowych i Zarobkowych, co mamy teraz. Trzeba tylko się nauczyć „poruszać” w nich i zacząć działać. Co MUSISZ zrobić w tym kierunku? Przede wszystkim porozmawiać z Osobą, która w danym Programie, sposobie zarabiania „siedzi”, orientuje się, w czym tkwi dana rzecz. MUSI to być osoba, która CIebie wprowadzi, pomoże, nauczy wielu rzeczy począwszy od Rozwoju Osobistego, Marketingu, Zarabiania. Nie możesz sobie POZWLIĆ na to, żeby wziąć od tej osoby przysłowiowy link partnerski i na tym Wasza WSPOŁPRACA dobiegła końca. Tak kiedyś ludzie wykorzystywali innych… Dzisiaj trzeba być mądrym i rozważnym. Chcesz współpracować z Kimś? Sprawdź, czy dana osoba ma chociażby swój profil na Facebooku, czy coś tam umieszcza, jest po prostu aktywna. 

Ty MUSISZ wiedzieć, w czym chcesz tzn. w jakim kierunku zamierzasz się rozwijać! I pod dany kierunek Rozwojowy szukać takiego Lidera! 

Pamietaj, że zarabianie pieniędzy, to nie wszystko! JAk powiada T. Harv Eker ” Ludzie BOGACI wiedzą, że kolejność do SUKCESU, to BYĆ, ROBIĆ i Mieć.” Polecam Tobie jego książkę: ” Bogaty albo biedny po prostu różni mentalnie!” 

bogaty-albo-biedny

Tutaj możesz sobie ściągnąć główne ZASADY Bogactwa wg T. Harv Ekera, bardzo je polecam zmieniają myślenie i robią porządek w głowie! 

 Natomiast jeśli chodzi o sprawy zarobkowe, to musisz wiedzieć podstawowe rzeczy takie, jak te tutaj , aby mieć pojęcie i móc wiedzieć, co możesz, a czego nie możesz robić.

Gdy już masz osiągnięte podstawowe sprawy, to pora na wybór sposobów zarabiania…

Wymienię Tobie kilka Ty musisz wiedzieć, co Ciebie kręci ( nochyba, że już wiesz):

  • Praca jako Coach ( stacjonarna + internet)
  • Tworzenie Swoich Produktów + sprzedaż
  •  Produkty Affiliacyjne + sprzedaż
  • Inwestowanie środków pieniężnych w różnego typu produkty ( patrz tutaj 

To jest oczywiście okrojona mała lista możliwości. Jednak, jak się wgłębisz w nią bardziej, to zobaczysz, jak dużo rodzajów programów, możliwości można do nich zaliczyć.

Obejrzyj poniżej  jedną z takich możliwości (programów)!

Tu możesz skorzystać z kilku rad poruszonych w poniższym filmie, gdy NIE WIERZYSZ w Siebie, Swoje Zdolności, a dzięki którym możesz zacząć OSIĄGAĆ MEga Wyniki:

Dla mnie, jako Nauczyciela z krwi i kości sposób zarabiania – przekazywania wiedzy – nauki jest najważniejszy. 

tworz-i-sprzedawaj-swoja-wiedze

Lubię tworzyć i dzielić się wiadomościami, które posiadam, a mogą one wpłynąć na życie i zmiany Moje oraz innych ludzi. Pomaganie innym, to moja jedna z kilku Pasji 😉 Więcej możesz się dowiedzieć o tym sposobie TWORZENIA i Zarabiania, jak napiszesz do mnie, czy to tutja na blogu, czy na Facebooku. Najdziesz mnie na pewno 😉

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*