Wojciu/ Luty 7, 2017/ Artukuły/ 0 comments

chodzacy-po-wodzie„Jeśli chcesz chodzić po wodzie, musisz wyjść z łodzi”, to książka Johna Ortberga pastora chrześcijańskiego, pisarza i mówcy motywacyjnego. Odnajdziecie w niej szczegółowe opisy, jak zacząć wychodzić z łodzi swojego życia. Poprzez przykład św. Piotra Apostoła pokazuje nam, co to znaczy żyć pełnią życia mimo przeciwności, strachu wiecznie nam towarzyszącemu. „ Z powodu wiatru niektórzy nigdy nie decydują się, aby wysiąść z łodzi. Po wyjściu z łodzi trzeba stawić czoła wiatrowi i burzy. Ale powinniśmy zdawać sobie sprawę, że nie ma gwarancji, iż życie na łodzi będzie bezpieczniejsze.” John Ortberg.

Dlatego zachęcam Was do przeczytania tej książki, która może zmienić i Twoje życie. Wszystko zależy od Ciebie, czy chcesz „wyjść z łodzi swojego życia” i zacząć „chodzić po wodzie swojego powołania”.

Jak przeczytasz tą książkę, to proszę pozostaw komentarz tutaj. Pozdrawiam Ciebie serdecznie 😉

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*