Wojciu/ Marzec 16, 2018/ Artukuły, Ciśnij Systematycznie, Fitnessuj Swój Mózg/ 0 comments

Nastawienie na coś już w 90% pokazuje, czy zwyciężysz, czy przegraszNastawienie jest słowem KLUCZ, jak i możliwością do osiągnięcia WIELKIEGO Sukcesu. Gdy połączysz to z Systematyczną Pracą nad Sobą jest WIELKIE pradopodobieństwo, że osiągniesz to, do czego dążysz. Mówi się, że  „kiedy przygotowanie spotyka się z okazją, to jest to możliwość!” Każdy z Nas powinien być przygotowany do okazji, których jest mnóstwo chociażby w internecie (  zobacz tutaj

Każdy z Nas posiada Strefę Zainteresowań oraz Strefę Wpływu. Gdy poszerzasz Swoją Strefę Wpływu, to również poszerza się Twoja Strefa Zainteresowań. Strefa Wpływu NIGDY nie będzie równa Strefie Zainteresowań, ponieważ nie masz na wszystko wpływu! Im bardziej poszerzasz Swój WPŁYW, tym większe widzisz Możliwości.

Strefa Wpływu poszerza się się krok po kroku. Dzięki temu zwiększasz Swoje Możliwości, a poprzez nie Twoje Kontakty się poszerzają. Kontakty należy poszerzać pod względem ilościowym, jak również jakościowym. Jedno z drugim MUSI iść w parze!

Jak mieć Nastawienie na poszerzanie Swojego Systematycznego Wpływu:

  1. Przede wszystkim z Kim masz RELACJE? Chodzi tutaj o iudzi, którzy również odnoszą SUKCES. Ponieneś / powinnaś utrzymywać RELACJE z Ludźmi, którzy odnoszą różnego rodzzaju SUKCESY.
  2. Jak jesteś z Nimi „połączony”? Jak Ich traktujesz? Pamiętaj, że „Wszystko, czego nie szanujesz w życiu – STRACISZ!” MUSISZ by POKORNY wobec nich, bo to na Ich Warunkach tam się znajdujesz!
  3. Kogo pytasz? Gdy masz jakiś problem z czymś np. z zarabianiem pieniędzy, to czy pytasz tych właściwych Ludzi, którzy zarabiają hajs, czy może tych, którzy są spłukani?
  4. Jak słuchasz osób, które podpowiadają Tobie konkretne ROZWIĄZANIE? Ważna jest praca, działanie, gdy otrzymamy odpowiedź, a nie tylko słuchanie!!!
  5. Układ win / win!!! Powinieneś /aś dać coś od Siebie, gdy otrzymujesz od danej Osoby coś wartościowego. Każda strona powinna czuć się usatysfakcjonowana ( wygrana).
  6. Codzienne Działania – „ Każdy jest KOWALEM Swojego Losu…” To codzienne działaniakuźnią!!!

Biorąc pod uwagę powyższe czynniki wiesz już, że Nastawienie i Systematyczna Praca są niezbędne do odniesienia SUKCESU. Dlatego bardzo Ciebie zachęcam do wykorzystania Nastawienia, gdy będziesz chciał / chciała je poszerzać.

Systematyczna Praca - wartość, której ngdzie nie znajdziesz!

Znajdziesz tam wartościowe przykłady zadań, dzięki którym Twoja Systematyczność zmieni się w Najlepszy NAWYK

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*