Wojciu/ Marzec 19, 2018/ Artukuły, Ciśnij Systematycznie/ 0 comments

NAstawienie do problemu juz pokazuje, czy wygraliśmy, czy przegraliśmyeNastawienie do naszych problemów jest ważne, bo często decyzduje o tym, czy WYGRAMY, czy PRZEGRAMY, czy rozwiążemy daną sytuację pozytywnie, czy raczej negatywnie. Przedstawię Tobie teraz 10 Zasad Myślenia Możliwościowego, o którym usłysałem na pewnym szkoleniu. Autorem ich jest Robert Schiller

Zasady Myślenia Możliwościowego:

  1. NEGATYWNIE coś widzę! Nie odrzucać czegoś tylko dlatego, że cos widzisz w sposób NEGATYWNY. To nie oznacza, że tak na prawdę to coś jest NEGATYWNE!
  2. Brak Poparcia – Zanim jakiekolwek poparcie zdobędziesz u Kogoś, musisz już w tej CHWILI zacząć działać, najlepiej Systematycznie. Dlaczego? Bo możesz jesteś nowicjuszem, nikt Ciebie nie zna i nie potrafi zaufać. Pokaż Siebie z jak najlepszej strony i zacznij Cisnąć Systematycznie na Maxa.
  3. Niemożliwe – Nie odrzucaj czegoś, co według Ciebie jest niemożliwe do zdobycia, osiągnięcia. Czasami jest coś niemożliwego do zdobycia, ponieważ patrzymy na to z pewnego punktu, a gdy popatrzymy z drugiego punktu, widać wtedy inną perspektywę, możliwość.
  4. Przekonania – Często mamy włożone przekonania na jakiś temat… W dużej jak nie w 100% są to przekonania nam włożone do głów przez Kogoś, system, itp.
  5. Nie legalne – Nie będę czegoś robił dlatego, że jest to nie legalne. Tak faktycznie trzeba tak zrobić, ale jeżeli prawo się zmieni, to trzeba być z tym czymś przygotowanym i WYSTRZELIĆ, jak Rakieta, żeby ruszyć.
  6. Brakuje mi czasu, pieniędzy… – Nie łódź się!!! ZAWSZE będzie czegos brakowało, bo tak po prostu jest. Najczęściej potrzeba rozpocząć DZIAŁAĆ, a w trakcie Działania robić PRZYGOTOWANIA.
  7. Konflikt – Często nie rozpoczynamy działać Systematycznie, ponieważ boimy się, nie chcemy jakiegoś konfliktu. Pdam CI fajny i trafny przykład: Rozwijasz się Systematycznie, a wokolo masz osoby, kóre nie robią ze sobą nic, no dobra ogladają TV i narzekają. Twój Rozwój Osobisty, zmiany, jakie w Tobie zachodzą będą ich koliły w oczy. Zazdrość będzie im wychodzić oczami i uszami. Dlatego po 1-e Ty musisz się rozwijać mimo wszystko, bo to jest Twoje życie ( nikt nie zapłaci za Ciebie rachunków), pom 2-e, to Inni pójdą za Tobą, gdy zobaczą w Tobie pozytywne zmiany.
  8. Nawyki – Wyrzuć z Siebie ( z Twojej głowy) śmieci, a wrzuć to, co Ciebie będzie rozwijało i Motywowało do dalszej, Systematyczniejszej Drogi.
  9. Porażka – Ja na to mówię LEKCJE, które są informacją zwrotną, mówiącą mi o czymś. Nie da się osiągnąć SUKCESU, bez tzw. porażki! „ Porażki sa nieuniknioną częścią SUKCESU.” Andrzej Burzyński
  10. SUKCES – Niektóre Osoby nie chcą czegoś konkretnego zrobić, tak ponieważ boją się SUKCESU! „ Ludzie czasami sabotują Swój SUKCES” Andrzej Burzyński

Pamiętaj, że Twoje Nastawienie ma DECYDUJĄCE znaczenie w tym, co zrobisz, jaki OSIĄGNIESZ Wynik.

Systematyczna Praca - wartość, której ngdzie nie znajdziesz!

Znajdziesz tam wartościowe przykłady zadań, dzięki którym Twoja Systematyczność zmieni się w Najlepszy NAWYK

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*