Wojciu/ Styczeń 3, 2017/ Artukuły/ 0 comments

Director's CutTo jaki sukces odniesiesz w życiu zależy od tego, jak mądrze inwestujesz w Siebie. Życie jest procesem, który trwa i trwa i będzie trwać. Świat tak został stworzony, żeby się rozwijał i nie stał w miejscu, ponieważ wtedy zacznie się cofać. Ludzie zostali tak stworzeni przez Boga, żeby się rozwijali, a nie stawali w miejscu. Gdy się zatrzymasz, zaczniesz wycofywać, nie będzie Ci zależało na rozwoju, wtedy miejsce Twojego wzrostu i zwycięstwa zajmie miejsce stagnacji i szybkiej starości.

Jeżeli jeszcze nie zacząłeś inwestować w Siebie, to jest to dobry moment właśnie teraz, żeby rozpocząć, zrobić ten pierwszy krok do przodu. Zainwestuj w Siebie!!! Zainwestuj w swój drogocenny czas, na rozwój, na zadbanie o Siebie, o Rodzinę, o Swój Potencjał! Jeżeli Ty tego nie zrobisz, to nikt za Ciebie tego nie dokona. Ty jesteś Panem swojego Życia, swojego Losu. Od Ciebie zależy, czy podejmiesz rękawicę i staniesz do walki o swój Rozwój, czy zostaniesz przed telewizorem w kapciach. Nikt do niczego nie może Ciebie zmuszać, ale może pokazać Ci inną drogę Życia, Życia z Rozwojem, z Pasją.

Najważniejsze kroki po podjęciu wyzwania, to:

  1. Odnalezienie swoich Pasji
  2. Odkryciu przyczyn zagubienia Talentów ( często samoświadomość tego leczy naszą duszę)
  3. Wyznaczeniu sobie celów szczegółowych rozwoju, pośrednich celów
  4. Znalezieniu osoby w postaci Mentora, Doradcy w poszczególnych zakresach rozwoju
  5. Branie czynnego udziału w kursach, szkoleniach rozwojowych
  6. Realizowanie swoich Pasji mimo przeszkód z jakimi się zetkniesz

Realizując poszczególne kroki w swoim rozwoju prędzej, czy później spełnisz swoją Pasję  Życia. Dlatego nie zwlekaj, rozpocznij już dziś swój bieg po zwycięstwo, do Pasji, Talentów, które należą do Ciebie. Nie możesz pozwolić na to, żeby ktoś inny je przejął. One należą do Ciebie, są Twoje, nie zmarnuj ich!!!

Zostaw pod tekstem proszę komentarz, czy masz już swoje Pasje, czy korzystasz z nich, czy może je rozwijasz, a może dopiero je odnalazłeś? 😉 Pozdrawiam Ciebie serdecznie!

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*