Wojciu/ Październik 11, 2016/ Artukuły/ 0 comments

 bogg Czy wierzysz, że to Bóg Ciebie, mnie i każdego człowieka stworzył? Czy wierzysz, że to Bóg stworzył cały Wszechświat? Czy może wierzysz w teorię ewolucji albo wielkiego wybuchu? Pytanie brzmi, czy Człowiek, który ma taki potencjał w sobie, który myśli, czuje, oddycha, ma dusze jest wynikiem powstania przez Ewolucję ( z małpy), czy z Wielkiego Wybuchu? Popatrzmy na przykładzie, jak wybucha wulkan, czy bomba, czy w wyniku tego wybuchu coś powstaje, czy raczej coś ulega zniszczeniu? Według mnie i myślę każdej istoty ludzkiej, myślącej, która patrzy i widzi, słucha i słyszy wie, że tego typu teoria i możliwość nie wchodzi w grę, ponieważ z takiego wybuchu nic z nas by nie zostało. Teoria Ewolucji na przykładzie małpki ( z całym szacunkiem dla zwierzątka 😉 ), czy my przez lata, które żyjemy jedni mają 20, inni 50 ja mam w tej chwili w czasie pisania tego artykułu niespełna 35 lat, czy mam pozostałości po ogonie, czy byłem bardziej owłosiony, czy chodziłem na czterech łapach jednocześnie ( pomijając wiek niemowlęcy), czy w jakimkolwiek możliwym aspekcie życia przypominaliśmy małpę, czy mamy jakąś widoczną pozostałość po niej? No chyba raczej nie! Dlatego stwierdzam, że istnieje Inteligentny Projektant, który stworzył Ciebie i Mnie oraz wszystkich innych Ludzi, zwierzęta, rośliny, wszechświat. Mam na to dowody!!! Dowody te są niezbite, są nimi chociażby Ludzie Ty, Ja oraz Wszyscy inni!!! Organizm ludzki tworzą biliony żywych komórek, z których wiele milionów umrze i zostanie zastąpionych nowymi, jeszcze zanim skończę pisać ten artykuł. Czy uważasz, że małpka, czy wybuch czegoś tam potrafił by stworzyć, wręcz powiem wymodelować Świat, a potem Człowieka i ukształtować go tak, żeby potrafił myśleć, oddychać, żyć, czuć, pożywiać się? No raczej na pewno nie!!! Jest jeden tylko Ktoś, kto potrafił by to zrobić ( a tak naprawdę robi to cały czas kształtując nas, rozwijając, tworząc nowych ludzi) jest nim Wielki Projektant zwany Bogiem.

   Nie ma na świecie drugiego takiego samego mnie czyli Wojtka, Ciebie czyli… itd. Tylko Bóg potrafił by stworzyć każdego innego, niepowtarzalnego, nadzwyczajnego.

   Mam nadzieję, że jesteś tego samego zdania co ja, jeżeli nie, to nic nie szkodzi 😉 tak, czy inaczej jesteś niepowtarzalny, wyjątkowy.

   Proszę zostaw pod artykułem swój komentarz… 😉

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*