Wojciu/ Marzec 14, 2018/ Artukuły, Ciśnij Systematycznie, Fitnessuj Swój Mózg/ 0 comments

GDy jesteś zmęczony, to nie chce CI się nic robićDzisiejszy dzień był dla Mnie MEGA wyczerpujący fizycznie oraz psychicznie… Wracając późnym wieczorem do domu wiedziałem, że mam jeszcze kilka spraw do zrobienia. Moje zmęczenie bylo dziś tak wielkie, że chciałem w pewnym momencie po prostu powiedzieć Sobie STOP! Idź już spać! Pomyślałem Sobie, że nie mogę musze jeszcze chwilę powalczyć, bo mam do zrobienia kilka rzeczy bardzo istotnych dla Mnie.

Pierwsze, co zrobiłem, to według Mojej listy cotygodniowej, to wykonałem trening siłowy, po którym rozluźniłem sie nieco, stres się zmniejszym. Później kompiel orzeźwiająca i wyciszająca, dzięki której mogłem potem popracować. Trzecia rzecz, po którą sięgnąłem, to film z wyzwania Sebastiania Jaworskiego 30x30x30, który możesz Sobie TUTAJ obrzejrzeć. Następnie Systematyczna Praca, która została mi według kalendarza zajęć. 

Wróce jednak teraz do filmu Sebastiania, w którym mówi o tym, że trzeba korzystać z darów innych Osób, które spotykamy. Jedno zdanie wypowiedziane, przeczytane od tej Osoby, może bardzo POZYTYWNIE na Nas wpłynąć. Dzięki temu możemy zmienić Swoje życie korzystając z doświadczenia tej Osoby. Drugą bardzo fajną rzeczą, o której powiedział, to że jeżeli CHCEMY coś w życiu Osiągnąć, to MUSIMY być na to gotowi w Swoim ciele, duszy, żeby była harmonia między tymi bardzo ważnymi aspektami. Trzecia bardzo istotna sprawa, to Motywacja do pracy nad Sobą, jaką mi daje Sebastian, dzięki któremu wzrastam i działam Systematycznie każdego dnia.

Oczywiście w tym wszystkim trzeba być poukładanym w Sobie, ponieważ gdy nadejdzie gorszy dzień, brak Motywacji, nie wyrobione Nawyki, to nie damy radę ruszyć z miejsca o wiele dalej tam, dokąd chcemy iść.

Dlatego poukładaj Siebie, wyrób Nawyki i zacznij Systematycznie działać, dzięki temu i tylko temu zaczniesz osiągać WIELKIE Wyniki!

Systematyczna Praca - wartość, której ngdzie nie znajdziesz!

Znajdziesz tam wartościowe przykłady zadań, dzięki którym Twoja Systematyczność zmieni się w Najlepszy NAWYK

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*