Wojciu/ Marzec 21, 2018/ Artukuły, Ciśnij Systematycznie/ 0 comments

Dzięki Systematyczności możemy bardzo przybliżyć się do osiągnięcia MarzeniaCzy Marzenia MOGĄ Przetrwać dzięki Twojej Systematyczności?

W dzisiejszym wpisie główną bohaterką będzie Debbie Macomber, która jest przykładem WIELKIEJ Determinacji i Systematyczności. Kiedyś nagrałem o niej krótki film, dzisiaj Wam o niej opowiem. Przełomowym wydarzeniem w jej życiu była śmierć bliskiej osoby z jej grona, a mianowicie odszedł jej kuzyn. Debbie była tym bardzo wstrząśnięta, po pogrzebie powiedziała następujące słowa: „ Wydaje mi się, że Bóg dał mi do zrozumienia, iz nie powinnam już dłużej odkładać Marzeń na później, jak to robiłam przez wiele lat, szukając kolejnych wymówek i powodów. Należałam do tych ludzi, którzy mają zamiar robić coś, kiedy już…” . No właśnie kiedy co? Kiedy wszystko się zawali…, kiedy śmierć zapuka do Moich drzwi…, kiedy stracę wszystkich Bliskich…, kiedy przyjdzie na to Czas…( a kiedy on przyjdzie, jak nie TERAZ?!), i tak dalej, i tak dalej… Jak dalej opowiada Debbie, w momencie, gdy szukała drzwi wejściowych do szpitala tam, gdzie leżał jej kuzyn zrozumiała, że nie może tam trafić, bo była dyslektyczką. Nie potrafiła przeczytać, co było napisane na drzwiach… Znalazła jednego lekarza, który jej powiedział: Pójdzie pani do najbliższych drzwi, skręci w prawo, potem proszę przejść prze te drzwi, na których będzie napisane „ WSTĘP SUROWO WZBRONIONY”.  Było to, jak olśnienie, bo dzięki temu „symbolowi” wiedziałą, że zacznie robić wszystko to, do czego jest stworzona nawet, gdyby MUSIAŁA przejść przez zakmnięte drzwi. Od tej pory tak postanowiła robić! Zobaczyła, że może to zrobić, wszystko jest w Nas samych dzięki temu, że podejmiemy Systematyczne Działania, nie poddamy się, będzziemy walczyć o Swoje Marzenia!!

Debbie nasza bohaterka miała problemy w szkole średniej z nauką dzięki dyslekcji. Uniemożliwiło to jej dalszej nauki w college’u. Zrobiła to samo, co wiele innych osób ( kobiet) w tamtych latach – wyszłą za mąż, urodziłą czworo dzieci i została w domu. Przez wiele lat Marzyła o tym, aby pisac książki. Nigdy jednak nie wierzyła na tyle w Siebie, żeby rozpocząć to robić poprzez Systematyczną Pracę nad Sobą. Marzenie jednak nie dało o sobie zapomnieć. Porozmawiała o tym z mężem, który ją wsparł w pomyśle pisania książek i tak zaczęła pisać. Wypożyczyła Sobie maszynę do pisania i w przerwach między obiadami, dopilnowywaniem dzieci pisała. Oczywiście nie została pisarką z dnia na dzień, jednak dopięła Siebie po długich, ciężkich i Systematycznych bojach, które doprowadziły jej Marzenia do skutku. Uwierzyłą w to, że to Bóg jest źródłem wszelkiej pomyślności i jeżeli z wiarą zwrócimy się do Niego, to Nam pomoże urzeczywistnić je.

Dzisiaj Debbie może pochwalić się ponad siedemdziesięcioma milionami egzemplarzy książek wydanych na całym świecie. Książki jej trafiają na wszystkie liczące się listy bestsellerów, między innymi na listy The New Your Times. Jak wspomina Zig Ziglar opisując Debbie cytuje najbardziej popularną księgę wszechczasów: „ Żyjcie kreatywnie, przyjaciele (…) Dokładnie poznawajcie to, Kim jesteście i pracę, która została Wam przeznaczona, a następnie zanurzcie się w niej. Nie zachwycajcie się sobą. Nie porównujcie się z Innymi.” ( Ga 6, 1-4).  

Wiara w Swoje Marzenia poparta Systematyczną Pracą nad Sobą każdego dnia i konsekwencją, da Tobie spełnienie Marzeń. Musisz tylko zacząć, Systematycznie pracować i nie ustawać. Niech ten film również Tobie uzmysłowi, że bez Systematycznej Pracy nad Sobą oraz wytrwałości do niczego WIELKIEGO nie dojdziesz!

Systematyczna Praca - wartość, której ngdzie nie znajdziesz!

Znajdziesz tam wartościowe przykłady zadań, dzięki którym Twoja Systematyczność zmieni się w Najlepszy NAWYK

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*