Wojciu/ Październik 11, 2016/ Artukuły/ 0 comments

bog-ojciec-i-syn-bozyW artykule pod tytułem: „Inteligentny Projekt” pokazałem Wam dowody na istnienie Boga dzięki naocznym dowodom, które zostały stworzone, a których nikt by nie był w stanie tego uczynić.

Dzisiaj ukażę Wam kolejne dowody na istnienie Boga. Pomijam oczywiście takie „banalne” przykłady pozwalające udowodnić, że Bóg istnieje, jak woda, słońce, księżyc, ziemia, mózg człowieka, setki ludzi, którym objawiał i objawia się Jezus Chrystus, Maryja, i inne. Kolejnymi przykładami pokazującymi istnienie Boga są fakty na to, że człowiek myśli, rozwija się, czuje, kocha, płacze, cierpi, współczuje. Dzięki głębokiemu poznaniu Boga życie człowieka staje się inne niż do tej pory. Kto nie odnalazł jeszcze Jego, ten nie odczuł tego uczucia. Zapewniam Was, że te uczucie jest prawdziwe, najlepiej sami to sprawdźcie.

Stała modlitwa jest kontaktem z Bogiem, który 24 na dobę jest z nami, pomaga nam i mówi do nas.

Wiara w Boga, w rezultacie w siebie ( zostaliśmy stworzeni na obraz, podobieństwo Boże), daje nam siły i mocy do dalszego rozwoju osobistego, pogłębienia kontaktu z Bogiem oraz drugim człowiekiem.

Rozwój Osobisty pomaga nam z naszym dowartościowaniem się ( Autoafirmacją), stajemy się mądrzejsi, silniejsi w wiedzę.

Komunikacja z drugim człowiekiem uczy nas słuchania, rozmowy, współczucia oraz zdobywaniu wiedzy, nabywaniu umiejętności nabytych przez innych.

Wspólnota uczy nas zwracaniu uwagi na innych, na pomoc innym. Zostaliśmy stworzeni do życia we wspólnocie, w grupie. Jak to kiedyś ktoś powiedział „w kupie siła” ;-).

Badania wykazują, że człowiek, który jest przez całe życie w ruchu dłużej i zdrowiej żyje. Człowiek, który uczy się całe życie – jego mózg pracuje i nie popada w choroby ( np. Alzheimer), wreszcie człowiek żyjący w społeczności, we wspólnocie również dłużej żyje, bo pomaga innym, jest zajęty innymi nie tylko sobą. Taki człowiek rozwojowy nie ma czasu na stagnację, na starzenie się!!!

Zastanów się nad tym i zdecyduj, jakim typem człowieka chcesz być lub już jesteś. Czy należy coś zmienić w swoim życiu? Czy wszystko jest porządku? 😉

Pozdrawiam Ciebie serdecznie.

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*