Wojciu/ Wrzesień 8, 2016/ Artukuły/ 0 comments

2„Czy szczęście ma przekroczyć Twoje progi, czy też pozostanie poza Twoim zasięgiem? Czy to wszystko ma sie stać, czy nie? To są naprawdę bardzo poważne pytania.” ( Norman V. Peale) Każdy z Nas posiada w sobie marzenia, pragnienia, aby je realizować. Pytanie brzmi, czy WIERZYMY  w Siebie, aby naprawdę je zrealizować?!  Jeżeli nie, to NIESTETY pozostaną one tylko w sferze MARZEŃ!!! Tak naprawdę WSZYSTKO JEST MOŻLIWE, wystarczy UWIERZYĆ W SIEBIE i zacząć dążyć do tego.

Czy znasz 2 MAGICZNE SŁOWA, które mogą Tobie pomóc w rozpoczęciu realizacji Siebie samego? Norman V. Peale podaje zaledwie TYLKO te 2 SŁOWA!!!

„Zrób to!

Masz pomysł? Zrób to!

Masz marzenie? Zrób to!

Masz aspirację? Zrób to!

Czy doświadczyłeś kiedyś silnego impulsu, palącego pragnienia dokonania czegoś? Zrób to!”

( Norman V. Peale)

Zrób to, ponieważ SIŁA jest w Tobie! Zrób to,ponieważ nikt tego za Ciebie nie wykona! Zrób to, ponieważ to jest Twoje życie! Zrób to, bo jeżeli Ty tego nie dokonasz, ktoś inny zajmie Twoje miejsce i wyprzedzi Cię w realizacji Twojego marzenia i je przejmie! Zrób to, ponieważ zostałeś / zostałaś wyposażony / wyposażona przez Stwórcę Twojego Boga w Talenty i narzędzia, dzięki którym możesz DOJŚĆ na sam SZCZYT swojego SPEŁNIENIA, ale musisz zrobić ten jeden krok, czyli ZRÓB TO!

„Zrób to, czego się obawiasz, a lęk od razu minie.” (Emerson) Dlatego zrób 1 KROK i zacznij małymi krokami działać, a zobaczysz, że CUDA się zdarzają nawet w Twoim życiu. 😉

 

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*