Wojciu/ Wrzesień 2, 2016/ Artukuły/ 0 comments

Concept of important choices of a businessman

Concept of important choices of a businessman

Wyobraź sobie Siebie stojącego na rozdrożu dróg. Drogowskaz pokazuje jedną drogę, jako trasę wyznaczoną przez Boga i Jego SŁOWO. Ona jest nam mało znana, spodziewamy się, że mogą na niej wystąpić trudności, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć, ale za wyborem tej drogi stoi Wielki Autorytet Boży, który mówi, że ona właśnie prowadzi do CELU. Druga droga, przynajmniej na początku, wydaje się być znajomą drogą, gdzie wydaje nam się, że ją znamy jak własną kieszeń. Pokazuje nam właściwy kierunek, jednak drogowskaz ostrzega Nas, że prowadzi do fałszywego celu, który nas zgubi.

Często tak właśnie podejmuje decyzję w naszym życiu! Zamiast iść drogą wskazana przez samego Boga, który wie, gdzie Nas ma ona poprowadzić ( dzięki naszym pasjom, zdolnościom, powołaniu), to wybieramy łatwą, przyjemną i miłą dla oka i życia dróżkę. W dalszej części naszego życia okazuje się, że piękna, gładka droga okazała się jedną wielką mistyfikacją naszej drogi życia!

Dlatego jeżeli stoisz przed wyborem drogi lub wybrałeś tą niewłaściwą, to STAŃ, ZATRZYMAJ SIĘ i proś Boga o Moc Ducha Świętego, aby Ciebie ponownie poprowadził i wyciągnął ze ślepej dróżki życia.

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*